Gisele Bündchen gözyaşlarına hakim olamadı

“IMPACT x Nightline: Gisele Bundchen: Dağa Tırmanış” için konuşan ünlü model Gisele Bündchen (43), boşanmanın etkilerini henüz üzerinden atamadığını gösterdi.

46 yaşındaki futbol yıldızı Tom Brady ile 2007 yılında çıkmaya başlayan süper model, 2009’da evlenmiş, Ekim 2022’de de boşanacaklarını açıklamıştı. 10 yıldan fazla bir süredir birlikte olan çiftin 14 yaşında Benjamin ve 11 yaşında Vivian adında iki çocukları var.

Robin Roberts’la yaptığı röportaj sırasında, sunucu ona ayrılıkla ilgili soru sorduğunda, süpermodel, boşanmasını “bir rüyanın ölümüne” benzettiğini belirterek üzüntüsünü gösterdi.

Roberts’ın “Nasılsın?” sorusu sonrasında ağlamaya başlayan Bündchen yüzünü kameranın aksi yönüne çevirerek, “’Üzgünüm arkadaşlar. Bilmiyorum. Biraz izin verebilir misiniz?” ricasında bulundu.

Bündchen, yakın zamanda jitsu eğitmeni erkek arkadaşı Joaquim Valente ile öpüşürken görülmüştü.

Valente ile olan yeni ilişkisi hakkında henüz kamuya açık bir şekilde konuşmayan Bundchen’e “Kalbinizi birine tekrar açabilir misiniz?” sorusu soruldu. Yıldız başlangıçta yanıt vermekte tereddüt etti ve gülümseyerek sadece “Hımm” cevabını verdi.

Sonrasında soğukkanlılığını yeniden kazanarak ”Kalbimin şu anda olduğu yer, şu anda bulunduğum yerdir. Kendi gerçeğimi yaşıyorum ve bunun için özür dilemiyorum.” dedi ve aşkla ilgili deneyimlerinin “ne istediğini ve ne istemediğini” fark etmesini sağladığını ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir