Beşiktaş’ta Nathan Redmond’dan Fenerbahçe derbisi yorumu

Beşiktaş’ın sezon başında Southampton’dan kiraladığı Nathan Redmond, Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

İşte Nathan Redmond’ın sözleri;

Valerien Ismael döneminde geldim. Buraya ilk geldiğimde yüzde 100 değildim. Üzerine koyarak devam etti. Üst üste maçlar oynadıkça daha iyi duruma geldim. Bu da takıma katkı vermem de olumlu yansıdı.

GELECEĞİ DÜŞÜNMEK DOĞRU DEĞİL

Sezonu elimizden geldiğince en iyi yerde bitirmeyi hedefliyoruz. Şu an geleceği hakkında bir şey bilmiyorum. Bu konuyu düşünmek için doğru zaman değil.

ÖNEMLİ OLAN KATKI SAĞLAMAK

Farklı pozisyonlarda kariyerim boyunca oynadım. Bu hocanın kararına göre değişen bir şey. 10 numara ve forvet de oynadım. Sol kanat benim doğam mevkim. Önemli olan takıma katkı sağlayabilmek.

DERBİYE HAZIRLANIYORUZ

Takımdaki atmosferimiz çok iyi. Birçok arkadaşımız milli takımda olduğu için daha az kişiyle antrenman yapıyoruz ama idmanlarımız aynı kalitede devam ediyor. Derbi maçına hazırlanıyoruz

ÇOK ŞEY DUYDUM

İlk maçta 11’de başlamıştım. Bizim için iyi bir test olmuştu. 11’den başlamak ya da sonra girmekten öte katkı vermek önemli. Derbi atmosferleriyle ilgili çok şey duydum. Ben de o günü sabırsızlıkla bekliyorum. Önemli olan o gün katkı verebilmek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir